hamburger

Diagnosta samochodowy

Praca elektryk Oferty pracy Diagnosta samochodowy

Ogłoszenie numer: 9231388, z dnia 2024-09-13

Diagnosta samochodowy

Miejsce pracy: Warszawa

 

Opis stanowiska

  • Diagnostyka i naprawa pojazdów
  • Montaż komponentów samochodowych
  • Kontrola stanu technicznego samochodów

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako mechanik
  • Wykształcenie mechaniczne
  • Samodzielność, zaangażowanie i skuteczność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia

wczoraj

Elimination of short circuit

Mechanik samochodowy

Firma: G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o.

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Zakres obowiązków: naprawa samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t bieżące naprawy kontrola stanu technicznego pojazdów, przeglądy przedsprzedażne praca z komputerem diagnostycznym...

2024-09-16

Elimination of short circuit

Mechanik Agregatów Chłodniczych

Firma: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: wielkopolskie / Komorniki, ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 3

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawa agregatów chłodniczych w pojazdach ciężarowych Diagnostyka Wykonywanie przeglądów Nasze oczekiwania:...

Scroll to top