hamburger

Elektromechanik

Praca elektryk Oferty pracy Elektromechanik

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Elektromechanik
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Nr Ref.: 14554

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • Podejmowanie działań mających na celu zapewnienie ciągłości pracy robotów, chwytaków i urządzeń peryferyjnych
  • Realizacja planu przeglądów prewencyjnych robotów, urządzeń peryferyjnych i chwytaków według planu
  • Wykonywanie niezbędnych modyfikacji i napraw w zakresie elektryki, mechaniki i automatyki przemysłowej
  • Dokonywanie drobnych czynności ślusarskich i spawalniczych
  • Kontrola prawidłowości pracy nadzorowanych maszyn i urządzeń
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia technicznego
  • Zdobytego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości podstaw elektryki, pneumatyki i mechaniki
  • Aktualnych uprawnień SEP do 1 kV
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym
  • Benefity: kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną Lux Med, bogaty pakiet świadczeń socjalnych – dodatki świąteczne oraz dodatek wakacyjny ,,wczasy pod gruszą”, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, programy rozwojowe
  • System premiowania – w ciągu roku na pracowników czekają bonusy motywacyjne, oparte o wskaźniki firmowe i indywidualne
  • Trzynastą pensję

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Podobne ogłoszenia

2024-09-13

Elimination of short circuit

Elektromechanik

Firma: MOJ S.A.

Lokalizacja: opolskie / Osowiec, k-Opola

stały nadzór nad sprawnością urządzeń produkcyjnych, szybkie i skuteczne naprawy zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn, prowadzenie cyklicznych przeglądów prewencyjnych oraz...

2024-09-09

Elimination of short circuit

Serwisant maszyn elektromechanicznych

Firma: BALTIC WOOD S.A.

Lokalizacja: podkarpackie / Jasło

Opis stanowiska: Diagnoza i naprawa usterek elektromechanicznych, Realizacja przeglądów okresowych maszyn, Ocena i raportowanie stanu technicznego urządzeń. Wymagania: Doświadczenie jako...

Scroll to top