hamburger

Elektromonter linii kablowych

Praca elektryk Oferty pracy Elektromonter linii kablowych
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/24/0446
OBOWIĄZKI:
Budowa, konserwacja i naprawa linii kablowych; przygotowywanie tras kablowych w zabudowie miejskiej i na otwartych przestrzeniach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Praca na terenie kraju

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej