hamburger

Elektryk budowlany

Praca elektryk Oferty pracy Elektryk budowlany
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3530
OBOWIĄZKI:
- montaż instalacji elektrycznych- czytanie schematów elektrycznych- obsługa elektronarzędzi- miejsce wykonywania pracy: siedziba + teren miasta Łodzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
Uprawnienia: ELE.02 Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
Uprawnienia: EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urzadzeń elektrycznych

Wymagania inne:

umiejętność czytania schematów elektrycznychumiejętność obsługi elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi