hamburger

Elektryk samochodowy

Praca elektryk Oferty pracy Elektryk samochodowy
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Zakres obowiązków:
  • Montaż elektrycznych instalacji na pojazdach ciężarowych.
  • Montaż odbiorników elektrycznych na pojazdach np. zawory hydrauliczne i pneumatyczne, oświetlenie, czujniki, silniki, pompy.
  • Przystosowanie instalacji podwozia auta ciężarowego do zabudowy.
Wymagania:
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomość zasadniczych norm i przepisów odnośnie funkcjonowania układów elektrycznych, w tym układów bezpieczeństwa.
  • Zdolność rozwiązywania podstawowych problemów technicznych.
  • Wykształcenie techniczne ( elektryk/elektronik/automatyk).
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kategorii B lub C.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej , pojazdy ciężarowe.
  • Wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki.
  • Zdolność do pracy zespołowej oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność programowania sterowników PLC.
  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność.
Oferujemy:
  • Pakiet socjalny.
  • 1 zmianowy system pracy.
  • Szkolenia okresowe.
  • Wolne weekendy.

Doświadczenie (branża/okres): 12 miesięcy.

Wynagrodzenie: 5100– 7500PLN brutto (podstawa + premie).