hamburger

Elektryk utrzymania ruchu

Praca elektryk Oferty pracy Elektryk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Krzepielów, Ciepielówek
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Prace konserwacyjno-remontowe instalacji elektrycznych
  • Kontrola stanu technicznego instalacji elektrycznych
  • Diagnozowanie uszkodzeń silników elektrycznych
  • Przeprowadzanie okresowych konserwacji
WYMAGANIA
  • Wykształcenie w kierunku elektryk, elektrotechnik
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • Znajomość budowy i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy przy w rozdzielnicach nN i sN
TO OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów