hamburger

Elektryk utrzymania ruchu

Praca elektryk Oferty pracy Elektryk utrzymania ruchu
Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu
Elektryk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Rawica-Kolonia
Numer: StPr/24/0379
OBOWIĄZKI:
diagnoza, naprawa, usuwanie awarii elektrycznych w maszynach produkcyjnych oraz instalacii elektrycznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawica-Kolonia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

Podobne ogłoszenia

wczoraj

Elimination of short circuit

Elektryk

Firma: Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych wykonywanie instalacji elektrycznych, układanie przewodów oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji diagnozowanie...

wczoraj

Elimination of short circuit

Elektryk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

-kontrola funkcjonowania maszyn i urządzeń,-diagnoza oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń,-montaż części mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych,-interpretacja...

Scroll to top