hamburger

Elektryk

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Elektryk
Miejsce pracy: Legnica
Zakres obowiązków:
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Diagnoza awarii, raportowanie, przygotowanie specyfikacji,
  • Przeglądy i naprawy.
Wymagania:
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
  • Znajomość elektryki, mechaniki i automatyki,
  • Umiejętność interpretacji dokumentacji technicznej,
  • Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności.
Pracodawca oferuje:
  • Umową o pracę lub zlecenie,
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju,
  • Pakiet medyczny,
  • Kartę sportową.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia

dzisiaj

Elimination of short circuit

Technik/Elektryk

Firma: ManpowerGroup

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Zadania: Bieżące przeglądy i kontrola poprawności pracy urządzeń elektrycznych na wydziałach produkcyjnych Udział w okresowych przeglądach i remontach urządzeń zasilających zakład w...

dzisiaj

Elimination of short circuit

Elektryk WMB, Elektryk Przemysłowy (m/k)

Firma: Budimex SA

Lokalizacja: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska: Obsługa i bieżące utrzymanie wytwórni mas bitumicznych w zakresie produkcji, montażu, demontażu, przestawień instalacji; Przeglądy, naprawy oraz konserwacje instalacji...

Scroll to top