hamburger

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Elektryk
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/24/0486
OBOWIĄZKI:
Doświadczenie zawodowe jako ElektrykZnajomość obowiązujących przepisów oraz norm z zakresu elektrotechnikiUmiejętność wykonywania prac naprawczych i konserwacyjnychDokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadańSprawność manualna oraz zdolność pracy w zespolePosiadanie uprawnień SEP będzie dodatkowym atutemMiejsce wykonywania pracy: siedziba pracodawcy oraz według zleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
Uprawnienia: doświadczenie
Uprawnienia: dyspozycyjność, niekaralność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : czynne prawo jazdy kat. Bpraca według zleceń

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie