hamburger

Elektryk

AY Prime to innowacyjna marka, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż. Swoją pracą w wielu dziedzinach potwierdziliśmy zaufanie, jakim obdarzyło nas już ponad 1 000 firm.

Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Kutno
Co będzie należeć do Twoich obowiązków?
  • Usuwanie awarii,
  • Naprawa instalacji elektrycznych,
  • Dokonywanie okresowych przeglądów, pomiarów,
  • Wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,
  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur i regulaminów obowiązujących w Zakładzie.
Czego szukamy u kandydatów?
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętności diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle,
  • Uprawnień SEP min. do 1 kV; mile widziane do 30kV,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności i dokładności.
Co proponujemy?
  • Umowę o pracę,
  • Prace zmianową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne na stanowisku + pełną odzież roboczą.
Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez AYP Sp.z.o.o Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy rekrutacyjne.

Podobne ogłoszenia

wczoraj

Elimination of short circuit

Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji (HVAC)

Firma: Praca.pl

Lokalizacja: mazowieckie / Piaseczno

Zakres obowiązków: Prace serwisowe urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń Usuwanie awarii oraz usterek Wymagania: Wykształcenie techniczne...

wczoraj

Elimination of short circuit

Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji (HVAC)

Firma: Praca.pl

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: Prace serwisowe urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń Usuwanie awarii oraz usterek Wymagania: Wykształcenie techniczne...

Scroll to top