hamburger

Elektryk

Ogłoszenie numer: 9200377, z dnia 2024-08-23

Elektryk

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • utrzymanie w dobrym stanie technicznym maszyn i instalacji przemysłowych zarówno pod kątem koniecznych napraw jak i działań prewencyjnych,
  • przeglądy techniczne, diagnoza i usuwanie usterek linii produkcyjnej,
  • naprawy elektryczne i mechaniczne maszyn i instalacji na terenie zakładu,
  • montaż nowych, oraz regulacja istniejących maszyn,
  • odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych,
  • konserwacje parku maszynowego w obszarze zasilania, sterowania oraz mechaniki.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu elektryki, mechaniki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP do 1 kV lub wyższe.

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę,
  • partnerskie podejście i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole z doświadczonymi specjalistami,
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji.