hamburger

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Elektryk
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/24/0420
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Doświadczenie w zawodzie min. miesiąc. Umiejętność wykonywania prac związanych z zawodem elektryk.

Miejsce pracy:

Białobrzegi


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Podobne ogłoszenia

wczoraj

Elimination of short circuit

Elektryk

Firma: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie / Nowa Wieś Wrocławska, ul. Józefa Wymysłowskiego 3

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta, Wykonywanie napraw...

wczoraj

Elimination of short circuit

Monter instalacji elektrycznych i elektronicznych w pojazdach ciężarowych

Firma: GAMON TRUCKS Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie / Konstantynów Łódzki

Zakres obowiązków: Instalowanie elektrycznych systemów, zaworów, oświetlenia, czujników oraz pomp w pojazdach ciężarowych. Adaptacja instalacji podwozia do specyficznych wymagań zabudowy...

Scroll to top