hamburger

Elektryk

Elektryk
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska
  • dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych
  • wykonywanie instalacji elektrycznych, układanie przewodów oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji
  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych
  • instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw
Wymagania
  • dobra znajomość instalacji elektrycznych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane
  • uprawnienia SEP do 1 kV
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • darmowy dojazd z Elbląga
  • prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)