hamburger

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Elektryk
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/1523
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji elektrycznych, alarmy, monitoringi. Osoba z doświadczeniem. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne ogłoszenia

wczoraj

Elimination of short circuit

Elektryk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Lokalizacja: mazowieckie / Białobrzegi

Montaż instalacji elektrycznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Doświadczenie w zawodzie min. miesiąc. Umiejętność wykonywania prac związanych z...

wczoraj

Elimination of short circuit

Elektryk

Firma: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie / Nowa Wieś Wrocławska, ul. Józefa Wymysłowskiego 3

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta, Wykonywanie napraw...

Scroll to top