hamburger

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Elektryk
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1288
OBOWIĄZKI:
-kontrola funkcjonowania maszyn i urządzeń,-diagnoza oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń,-montaż części mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych,-interpretacja rysunków oraz schematów maszyn i urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

uprawnienie SEP E do 1 kv; gotowość do pracy fizycznej; gotowość do pracy w systemie zmianowym

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie