hamburger

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
Elektryk
Miejsce pracy: Leszcze
Numer: StPr/24/0140
OBOWIĄZKI:
Bieżące usuwanie awarii urządzeń i instalacji, optymalizacja parametrów ustawienia urządzeń, wykonywanie przeglądów prewencyjnych urządzeń i instalacji, uczestnictwo w pracach konserwacyjno-remontowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

Wykształcenie: minimum zawodowe (preferowane elektryczne), mile widziane: doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Leszcze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie