hamburger

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Elektryk
Miejsce pracy: Nowa Wieś (pow. iławski, gm. Iława), Nowa Wieś
Numer: StPr/24/1810
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole. Doświadczenie - mile widziane. Praca w systemie I zmianowym w godz. 7:00-15:00. Praca na terenie pow. iławskiego.

Miejsce pracy:

Nowa Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie