hamburger

Mechanik Maszyn Budowlanych

Praca elektryk Oferty pracy Mechanik Maszyn Budowlanych

W celu wzmocnienia naszego zespołu w warsztacie w naszym Oddziale w Chrzanowie (woj. małopolskie) poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Chrzanów, obszar woj. Małopolskiego
Zakres obowiązków:
  • Serwisowanie, wykonywanie przeglądów i napraw maszyn budowlanych na budowach oraz w warsztacie firmowym.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia technicznego.
  • Doświadczenia w pracy w serwisie branży budowlanej lub pokrewnej.
  • Dobrej znajomości układów technicznych i hydraulicznych, budowy maszyn.
  • Umiejętności czytania schematów technicznych.
  • Samodzielności, zaangażowania i dyspozycyjności.
  • Mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn marek Liebherr, CAT, Bomag, Vögele, Hamm, Komatsu, Kobelco.
  • Prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.