hamburger

Mechanik Samochodowy

Praca elektryk Oferty pracy Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zakres obowiązków:
  • Obsługa i naprawa pojazdów, w tym samochodów osobowych i dostawczych.
  • Diagnostyka komputerowa i regulacja geometrii zawieszeń.
  • Wyważanie i wymiana kół.
  • Wykonywanie zadań zleconych przez kierownika warsztatu.
  • Dokumentowanie wykonywanych prac.
  • Kontrola technicznego stanu pojazdów.
  • Naprawy mechaniczne i elektroniczne.
  • Używanie narzędzi warsztatowych, montaż akcesoriów.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
  • Współpraca z zespołem.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne samochodowe.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w usługach motoryzacyjnych.
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej.
  • Dobra organizacja pracy.
Pracodawca oferuje:
  • Umowa o pracę.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia zawodowe.