hamburger

Mechanik

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Mechanik
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
To oferujemy:
  • Pewność zatrudnienia – oferujemy stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dzięki czemu możesz cieszyć się bezpieczeństwem i przewidywalnością.
  • Premie motywacyjne – Twoje zaangażowanie i osiągane wyniki będą regularnie nagradzane premiami miesięcznymi.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dbamy o Twoje zdrowie, oferując dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie. Dodatkowo zapewniamy bony, paczki, imprezy integracyjne
  • Transport - do pracy z wybranych miejscowości (Baboszewo, Glinojeck, Świercze, Nowe Miasto Cieksyn, Smoszewo, Emolinek, Zakroczym, Nasielsk, Pomiechówek, Raciąż, Załuski)
  • Bonusy okolicznościowe – karty przedpłacone z okazjonalnymi bonusami to dodatkowy sposób na docenienie Twojej pracy i zaangażowania
  • Inwestycja w rozwój – firma dofinansowuje kursy i umożliwia zdobycie dodatkowych uprawnień, co pozwala na ciągły rozwój zawodowy
  • Dbamy o przyjazną atmosferę pracy w różnorodnym zespole
  • Szanse na rozwój kariery – oferujemy liczne szkolenia oraz możliwości awansu, dzięki czemu możesz rozwijać swoje umiejętności i wspinać się po szczeblach karier
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy oraz zasad BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – mile widziane profile: Mechanik, Elektryk lub Elektromechanik
  • Sprawnie posługiwanie się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialność

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1Kv