hamburger

Montażysta instalacji gazowych do samochodów

Praca elektryk Oferty pracy Montażysta instalacji gazowych do samochodów

Ogłoszenie numer: 9231328, z dnia 2024-09-18

Landi Renzo Polska Sp. z o.o. - Światowy producent i dystrybutor samochodowych instalacji LPG/CNG.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Montaż podzespołów instalacji gazowej i uruchomienie samochodu z napędem gazowym,
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy przy montażu instalacji gazowych w samochodach,
  • Doświadczenia w naprawie samochodów,
  • Wykształcenie min średnie techniczne związane z zawodem mechanika, bądź elektromechanika
  • Kreatywność, samodzielność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.