hamburger

Monter instalacji elektrycznych

Praca elektryk Oferty pracy Monter instalacji elektrycznych
Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku
Miejsce pracy: Sanok
Numer: StPr/24/0375
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji elektrycznych, naprawa urządzeń elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

znajomość branży elektrotechnicznej, umiejętność wykonywania instalacji elektrycznej

Miejsce pracy:

Sanok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku