hamburger

Monter Standów Reklamowych / Technolog Prototypów

Praca elektryk Oferty pracy Monter Standów Reklamowych / Technolog Prototypów
Od prawie 30 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, dlatego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Włochy
Zakres obowiązków:
  • Montaż prototypu zgodnie z dokumentacją i ustalonym harmonogramem
  • Zamówienie i zebranie materiałów niezbędnych do wykonania prototypu
  • Raportowanie wprowadzanych zmian w projekcie na etapie realizacji prototypu
  • Organizowanie odbiorów prototypów
  • Przygotowanie prototypu do wysyłki i dostarczenie w ustalonym czasie do działu logistyki
  • Wykonywanie prób i testów nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Bieżące raportowanie dnia pracy
  • Udział w projektach firmowych
Oczekujemy:
  • Wykształcenie techniczne - mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Znajomości języka angielskiego - mile widziane
  • Zdolności manualnych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole projektowym
  • Umiejętności pracy pod presją czasu zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawe, inspirujące projekty, realizowane w oparciu o najnowsze technologie
  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania do pakietu sportowego