hamburger

Monter

Kelvion Sp. z o.o. w Opolu poszukuje Montera – Praca od zaraz

Monter
Miejsce pracy: Zimna Wódka
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie 2 zmianowym;
  • Zdolności manualne;
  • Zaangażowanie oraz chęć do nauki;
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Mile widziana umiejętność szczepiania MAG/TIG
  • Mile widziana umiejętność wykonywania prób ciśnieniowych hydraulicznych/pneumatycznych
Zadania:
  • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Realizacja zadań produkcyjnych;
  • Przestrzeganie przepisów BHP.
  • Praca zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • System premiowy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multi Sport
  • Dofinansowanie posiłków na wewnątrzzakładowej stołówce
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie