hamburger

Pomocnik elektromechanika/elektryka

Praca elektryk Oferty pracy Pomocnik elektromechanika/elektryka
Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Obrzycko
Numer: StPr/24/0599
OBOWIĄZKI:
- pomoc w naprawach w ramach mobilnego serwisku sprzetu do recyklingu (prasokontenery, belowice, prasy, bramy automatyczne),- pomoc w drobnych pracach budowlanych,- pomoc w drobnych naprawach typu konserwacja,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: zaangażowanie w pracę
Uprawnienia: chęci do pracy
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: uprawnienia do 1 KV

Wymagania inne:

- mile widziane uprawnienia do 1 KV (w przypadku brak aktualnych uprawnień pracodawca pokrywa koszty odnowienia lub uzyskania uprawnień),- możliwość pracy w delegacji w zależności od zapotrzebowania (pracodawca zapewnia zakwaterowanie),- wysokość wynagrodzenia brutto + możliwość nadgodzin,- umowa na okres próbny 1 miesiąć (umowa zlecenie), po zakończeniu której istnieje możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony,- miożliwość przyuczenia do stanowiska pracy,

Miejsce pracy:

Obrzycko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach