hamburger

Pomocnik elektryka

Praca elektryk Oferty pracy Pomocnik elektryka
Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Tomice
Numer: StPr/24/1255
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Wykonywanie bruzd, przewiertów.2. Wykonywanie tras kablowych.3. Montaż osprzętu.4. Pomoc w budowaniu instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych. 5. Odbudowanie ścian po bruzdowaniu.6. Przygotowywanie stanowiska pracy. 7. Obsługa elektronarzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Oferta stażu w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi, finansowanego ze środków Funduszu Pracy przyznanych z Rezerwy Ministry. Wymagania organizatora: zdolności manualne, chęć do pracy oraz nauki, dyspozycyjność, rzetelność.

Miejsce pracy:

Tomice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach