hamburger

Pomocnik elektryka

Praca elektryk Oferty pracy Pomocnik elektryka
Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Pomocnik elektryka
Miejsce pracy: Lubatowa
Numer: StPr/24/0713
OBOWIĄZKI:
Pomoc w wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lubatowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Podobne ogłoszenia

wczoraj

Elimination of short circuit

Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji (HVAC)

Firma: Praca.pl

Lokalizacja: mazowieckie / Piaseczno

Zakres obowiązków: Prace serwisowe urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń Usuwanie awarii oraz usterek Wymagania: Wykształcenie techniczne...

wczoraj

Elimination of short circuit

Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji (HVAC)

Firma: Praca.pl

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: Prace serwisowe urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń Usuwanie awarii oraz usterek Wymagania: Wykształcenie techniczne...

Scroll to top