hamburger

Pracownik Techniczno-Gospodarczy

Praca elektryk Oferty pracy Pracownik Techniczno-Gospodarczy
Szukamy Pracownika Techniczno-Gospodarczego

Branża:
Telekomunikacja i Technologie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wykonywanie drobnych prac serwisowych, konserwacyjnych
  • obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego
  • zgłaszanie zapotrzebowania materiałowego
  • współpraca z innymi działami firmy
  • obsługa komputera i oprogramowania wspomagającego wykonywanie zakresu pracy (system magazynowy, Excel, Word)
  • wykonywanie innych zadań z obszaru gospodarczego i technicznego
WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, samodyscyplina
  • umiejętność posługiwaniem się narzędziami i elektronarzędziami
MILE WIDZIANE:
  • doświadczenie w pracy w firmach technologicznych (IT, telekomunikacja, produkcja, administracja budynków)
  • uprawnienia SEP min. do 1 kV
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów
  • prywatna opieka medyczna
  • nauka języka angielskiego