hamburger

Serwisant maszyn elektromechanicznych

Praca elektryk Oferty pracy Serwisant maszyn elektromechanicznych
Miejsce pracy: Jasło
Opis stanowiska:
  • Diagnoza i naprawa usterek elektromechanicznych,
  • Realizacja przeglądów okresowych maszyn,
  • Ocena i raportowanie stanu technicznego urządzeń.
Wymagania:
  • Doświadczenie jako Elektryk/Elektromechanik,
  • Umiejętności komputerowe,
  • Dokładność, dobra organizacja, samodzielność, chęć rozwoju,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Zdolność do interpretacji schematów elektrycznych.
Mile widziane:
  • Wiedza z zakresu automatyki i elektroniki,
  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych i pneumatycznych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Program adaptacyjny i współpraca z zespołem,
  • Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny (dodatki świąteczne, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna),
  • Odzież ochronna i jej serwis,
  • Przyjazna atmosfera pracy.