hamburger

Serwisant urządzeń gastronomicznych z uprawnieniami SEP

Praca elektryk Oferty pracy Serwisant urządzeń gastronomicznych z uprawnieniami SEP
Solutions 4 You Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z obszaru HR optymalizujących koszty zarządzania zasobami ludzkimi przy zapewnieniu ciągłości funkcjonowania wszystkich procesów.

Dla naszego Klienta, strategicznego partnera światowych marek napojów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. opolskie
Twoje zadania:
  • Skuteczna komunikacja z klientem oraz odpowiadanie na jego potrzeby.
  • Obsługa serwisowa klientów na przeznaczonym obszarze.
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną.
  • Naprawy i konserwacje urządzeń chłodniczych oraz kawowych.
  • Wykonywanie przeglądów okresowych i bieżąca konserwacja urządzeń.
Idealny profil kandydata:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w serwisowaniu urządzeń, preferowane w obszarze urządzeń chłodniczych, do kawy i nalewaków.
  • Obowiązkowe uprawnienia SEP 1kV.
  • Preferowane dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia F-Gazowe i książeczka sanepidowska.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel).
  • Gotowość do pracy terenowej oraz umiejętność budowania relacji z klientami.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Co oferujemy:
  • Pełne przygotowanie do pracy na stanowisku.
  • Praca w międzynarodowym środowisku w stabilnej firmie.
  • Możliwości rozwoju i szkolenia zawodowe.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Samochód służbowy i narzędzia pracy.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Umowa o pracę na pełny etat.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Solutions 4 You Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Poniatowskiego 12D zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Solutions 4 You Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Poniatowskiego 12D. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.