hamburger

Technik Elektronik

Praca elektryk Oferty pracy Technik Elektronik
Technik Elektronik
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Opłotek
Wymagania:
  • znajomość podstaw elektroniki na poziomie Technika Elektronika
  • umiejętność posługiwania się lutownicą przy montażu elementów elektronicznych
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobre warunki finansowe
  • pracę na ulicy Opłotek w Warszawie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
Poniższe cechy byłyby dodatkowym atutem:
  • doświadczenie przy uruchamianiu i naprawianiu układów elektronicznych
Wymiar czasu pracy:
  • cały etat
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia

2024-09-16

Elimination of short circuit

Konstruktor Elektronik

Firma: Netronix Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: Projektowanie i uruchamianie układów elektronicznych Projektowanie schematów modułów elektronicznych Projektowanie płytek elektronicznych PCB Montowanie prototypów...

2024-09-14

Elimination of short circuit

Pomocnik elektronika

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Lokalizacja: śląskie / Radziechowy

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Scroll to top