hamburger

Technik elektronik

Praca elektryk Oferty pracy Technik elektronik
Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1271
OBOWIĄZKI:
rozmowa z klientem,sprzedaż usług,wykonywanie napraw na miejcu,rzetelne i terminowe realizacje powierzonych napraw
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Pracodawca zapewnia możliwość przyuczenia, przeszkolenia do pracy na stanowisko elektronik.Praca na stanowisku polega na:- przyjmowaniu zleceń- sporzązaniu wycen usług- rozmowie z klientem- spżeaży akcesoriów telefonicznych, telefonów i urządzeń mobilnych

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie