hamburger

Technik Elektryk

Praca elektryk Oferty pracy Technik Elektryk
ZBUDUJ RAZEM Z NAMI NOWĄ INWESTYCJĘ W PŁOCKU!

ZARMEN sp. z o.o. w ciągu 3 lat wykona dla ORLEN S.A. pakiet prac o wartości przekraczającej 1 mld PLN związanych z budową największej, europejskiej inwestycji w branży petrochemicznej - kompleksu Olefiny III oraz infrastruktury zasadniczej zakładu produkcyjnego ORLEN w Płocku.

ZARMEN sp. z o.o. jest podmiotem dominującym GRUPY ZARMEN - lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych i jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce. GRUPA ZARMEN składa się z 9 spółek o szerokim i komplementarnym zakresie działalności.

Wejdź na www.zarmen.pl i dowiedz się więcej o naszej działalności.
Technik Elektryk
Miejsce pracy: Płock

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • codzienne prowadzenie przeglądu instalacji technicznych (rozdzielnice budowlane),
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • bieżące naprawy instalacji,
  • nadzór nad pracą podwykonawców,
  • cykliczne prace serwisowe.

Od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego na kierunku elektrotechnika lub pokrewne,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • systematyczności i obowiązkowości,
  • doświadczenia na stanowisku elektromontera – mile widziane,
  • uprawnień SEP G1 – mile widziane.

U nas znajdziesz:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • udział w ciekawych projektach w zakresie branży przemysłowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia

wczoraj

Elimination of short circuit

Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji (HVAC)

Firma: Praca.pl

Lokalizacja: mazowieckie / Piaseczno

Zakres obowiązków: Prace serwisowe urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń Usuwanie awarii oraz usterek Wymagania: Wykształcenie techniczne...

wczoraj

Elimination of short circuit

Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji (HVAC)

Firma: Praca.pl

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: Prace serwisowe urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń Usuwanie awarii oraz usterek Wymagania: Wykształcenie techniczne...

Scroll to top