hamburger

Technik montażu instalacji LPG

Praca elektryk Oferty pracy Technik montażu instalacji LPG

Ogłoszenie numer: 9231331, z dnia 2024-09-13

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Montowanie podzespołów instalacji gazowej oraz uruchamianie pojazdów gazowych.
  • Kontrola techniczna pojazdów.

Wymagania

  • Doświadczenie w montażu i naprawie instalacji gazowych w samochodach.
  • Średnie wykształcenie techniczne (mechanik, elektromechanik).
  • Kreatywność, samodzielność, sumienność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.