hamburger

Technik Utrzymania Ruchu/Elektromechanik

Praca elektryk Oferty pracy Technik Utrzymania Ruchu/Elektromechanik
Ożarów Mazowiecki
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoja rola:
Udział w procesie utrzymania w sprawności technicznej systemów i urządzeń technologicznych.
Zakres obowiązków:
  • Naprawa, konserwacja i serwisowanie maszyn: Odpowiedzialność za utrzymanie sprzętu w pełni operacyjnym przez przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych, napraw i konserwacji.
  • Instalacja, uruchomienie i relokacja maszyn: Kompleksowa obsługa urządzeń, włączając w to instalowanie, uruchamianie oraz przemieszczanie maszyn i urządzeń zgodnie z potrzebami operacyjnymi.
  • Techniczna ekspertyza: Dokładne czytanie i interpretowanie instrukcji obsługi oraz rysunków technicznych, aby zapewnić prawidłowe działanie i konserwację urządzeń.
  • Zarządzanie czasem i organizacja pracy: Organizacja własnych zadań oraz wpływanie na efektywność pracy zespołu w celu optymalnego wykorzystania czasu i zasobów.
  • Komunikacja i raportowanie: Regularne informowanie bezpośredniego przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach oraz postępach w realizacji zadań.
  • Współpraca: Aktywna współpraca z różnymi zespołami w ramach oddziału oraz całej grupy Polpharma Biologics, w celu zapewnienia ciągłości i jakości procesów produkcyjnych.
Jeśli posiadasz:
  • Wykształcenie średnie techniczne w zakresie mechaniki, budowy maszyn, elektryki lub pokrewne;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane;
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu, decyzyjność;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętności: dobrej organizacja pracy, samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej komunikacji, współpracy w zespole i otwartość na nowe zadania są wymagane na omawianym stanowisku.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Premie roczną;
  • Premie okolicznościowej;
  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com