hamburger

Technik wsparcia w zarządzaniu sieciami elektrycznymi

Praca elektryk Oferty pracy Technik wsparcia w zarządzaniu sieciami elektrycznymi

Ogłoszenie numer: 9203785, z dnia 2024-09-02

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wspieranie w organizacji realizacji projektów budowlanych, w tym przyłączy i linii elektroenergetycznych oraz stacji transformatorowych.
  • Współpraca przy zdobywaniu potrzebnych zgód i decyzji administracyjnych, w tym zajęcia pasa drogowego.
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji odbiorowej dla ukończonych projektów.

Wymagania

  • Znajomość programów ZwCad lub AutoCad.
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunkach elektrycznych lub techniczno-budowlanych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole z możliwościami rozwoju.
  • Doświadczenie w sektorze energetycznym i praktyki zawodowe.
  • Pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną, kartę MultiSport, wyjazdy integracyjne.
  • Udział w szkoleniach branżowych.
  • Rodzaj umowy: Możliwość zatrudnienia na umowę o dzieło, w tym w niepełnym wymiarze pracy.